Kule Soygunu - Tower Heist (Türkçe Dublaj-HD)

Filmin Konusu: Josh’un binasının en tepesindeki en gösterişli dairede yatırımcılarından iki milyar dolar çaldıktan sonra yakalanan Wall Street devi Arthur Shaw ev hapsindedir. Aldatılanlar arasındaki en zorlu kişiler kim midir? Maaşlarını Arthur’a emanet eden kule çalışanları. Josh’un ekibi Arthur’un bu mükemmel suçtan paçayı yırtmasından sadece birkaç gün önce neredeyse imkansız olan şeyi planlaması için sağlam dolandırıcı Slide’a başvurur. Amaçları Arthur’un korunaklı dairesinde saklandığına emin oldukları şeyi çalmak. Bu acemi soyguncular amatör olsalar da binayı herkesten iyi biliyorlardır.

Oyuncular: Ben Stiller, Eddie Murphy, Casey Affleck, Téa Leoni, Matthew Broderick
Yönetmen: Brett Ratner
Yapım: 2011 - ABD
IMDB: 6.2/10

Etiketler: Kule Soygunu - Tower Heist izle, Kule Soygunu - Tower Heist full izle, Kule Soygunu - Tower Heisttürkçe dublaj izle, Kule Soygunu - Tower Heist tek parça izle, Kule Soygunu - Tower Heisttek part hd izle, Kule Soygunu - Tower Heist online izle, Kule Soygunu - Tower Heisthd 720p izle, Kule Soygunu - Tower Heist direk izle

Yorum Yap

 
Copyright © 2014 Sinema izle, Yabancı Dizi İzle, Full Tek Parça Film izle
Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizi veya filmin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız iletişim adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.