Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede (720p)

Konusu:  Çakallık yaptıkları için hapse giren kahramanlarımız içerde zor günler geçirmektedir. Mahalleden, sevdiklerinden ve futboldan uzak kaldıkları için mutsuzdurlar. Günün birinde suçlular üzerinde yapılacak tıbbi bir deney için kobay arandığını öğrenirler. İşin ucunda şartlı tahliye olduğunu öğrenen kahramanlarımız bu deneyde gönüllü kobay olmayı kabul ederler. Suç önleyici ilaçları kullanmaya başlayan ekip, dışarı çıktıklarında çakallık yapmayacaklarına dair birbirlerine söz verirler. Ama unuttukları bir sey vardır: Mesele çakal olmak değildir, asıl mesele çakallarla dans edebilmektir.

Oyuncular: Şevket Çoruh, Doğa Rutkay, Ceyhun Yılmaz, Murat Akkoyunlu, İlker Ayrık
Yönetmen: Murat Şeker
Yapım: 2012 - Türkiye
IMDB: 5.1
Etiketler: Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede izle, Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede tek part vk izle, Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede full izle, Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede dvd izle, Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede tek parça hd izle, Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede 720p izle, Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede direk izle, Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede online izle, Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede indirmeden donmadan izle

Yorum Yap

 
Copyright © 2014 Sinema izle, Yabancı Dizi İzle, Full Tek Parça Film izle
Hak sahibiyseniz ve herhangi bir dizi veya filmin sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız iletişim adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.